اروپا متقاضی پهپادهای ایرانی

سردار رضا طلایی‌نیک

متقاضیان زیادی برای پهپادهای ما وجود دارد و از کشورهای غربی و اروپایی هم چند مورد درخواست داشته‌ایم که البته آنها مایل نیستند اسمشان اعلام شود.

به گزارش نبأخبر،سردار رضا طلایی‌نیک، معاون توسعه مدیریت و برنامه راهبردی و سخنگوی وزارت دفاع ایران: هیچ قراردادی با روسیه لغو نشده است.
سردار طلایی نیک معاون توسعه مدیریت و برنامه راهبردی و سخنگوی وزارت دفاع ایران گفت: الآن متقاضیان زیادی برای پهپادهای ما وجود دارد و از کشورهای غربی و اروپایی هم چند مورد درخواست داشته‌ایم که البته آنها مایل نیستند اسمشان اعلام شود.
سردار رضا طلایی‌نیک گفت : ما نمایشگاه دائمی و صادراتی داریم و البته همه محصولات ما در آن قرار نمی‌گیرد و برخی دستاوردهای ما بنا به دلایل خاصی در سبد محصولات صادراتی نیست.
او افزود: اما اگر با کشوری ملاحظات سیاسی و امنیتی نداشته باشیم و مطئمن باشیم که از این پهپاد ما استفاده نامناسبی نمی‌شود و با ملاحظه ظرفیت تولید پهپاد و تامین نیاز داخلی، آمادگی صادرات پهپادهایی که در سبد محصولات صادراتی هستند را داریم.
الان متقاضیان زیادی برای پهپادهای ما وجود دارد و از کشورهای غربی و اروپایی هم چند مورد درخواست داشته‌ایم که البته آنها مایل نیستند اسمشان اعلام شود.

در مورد آنچه که با کشورهای دیگر مانند روسیه از گذشته تبادلاتی داشته‌ایم هیچکدام لغو نشده است منتها هرکدام از آن‌ها فرآیندهای خاص خود را پشت سر می‌گذارد.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید