ماجرای عجیب رصد ناوگان بشقاب‌پرنده‌ها

به نقل از منابع خبری

این کلیپ ویدئویی که ۵۳ ثانیه طول می‌کشد، سه مجموعه از چهار چراغ را نشان می‌دهد که هماهنگ با هم، بالای ابر‌ها در حال پروازند و شبیه هیچ هواپیمای شناخته شده‌ای نیستند.

به گزارش نباء خبر،ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، ظاهرا یک خلبان نظامی آمریکایی را در حال رصد ناوگان بشقاب‌پرنده‌ها در بالای دریای چین جنوبی نشان می‌دهد.

به گفته امریکن میلیتاری نیوز، این ویدئو که در ۲۴ نوامبر فیلمبرداری شده است، در ۴ دسامبر در یک تارنمای ردیابی بشقاب پرنده‌ها آپلود شد.

صدای خلبان شنیده می‌شود که می‌گوید: نمی‌دانم آن چیست، و می‌افزاید: چیز لعنتی عجیبی است. این ویدئو در حالی به پایان می‌رسد که بشقاب‌پرنده‌های گزارش شده در هوای رقیق ناپدید می‌شوند و خلبان می‌گوید: رفتند.

گزارش شده است او در حال پرواز در ارتفاع ۳۹ هزار پایی بالای بر فراز دریای چین جنوبی، نه چندان دور از هنگ کنگ، بوده است که آن نور‌ها را می‌بیند.

این کلیپ ویدئویی که ۵۳ ثانیه طول می‌کشد، سه مجموعه از چهار چراغ را نشان می‌دهد که هماهنگ با هم، بالای ابر‌ها در حال پروازند و شبیه هیچ هواپیمای شناخته شده‌ای نیستند.

تاکنون بیش از ۴۰ هزار نفر این کلیپ را در توییتر تماشا کرده‌اند. چیلزتی‌وی آن کلیپ را در روز سه‌شنبه در توییتر به اشتراک گذاشت و به بحث‌های گسترده‌ای در توییتر دامن زد.

یکی از کاربران توییتر نوشت: نخست فکر می‌کردم انعکاس شیشه کابین خلبان است …، اما نه. این با آن جور در نمی‌آید. حالا به این فکر می‌کنم که آیا این یک تمرین متقابل نظامی بوده است؟

یک کاربر دیگر ادعا کرد: با توجه به این که میلیارد‌ها کهکشان وجود دارد که حاوی میلیون‌ها ستاره و سیاره است، عقل حکم می‌کند که هم موجودات دیگری باهوش کمتر از انسان‌ها وجود دارند (که تکامل‌شان زمان چندانی نمی‌برد) و هم موجوداتی بسیار باهوش‌تر از ما.

اگرچه هیچ بیانیه‌ای هنوز درباره رویت ۲۴ نوامبر ارائه نشده است، نخستین بار نیست که فیلمی از آنچه به نظر می‌رسد بشقاب پرنده است، منتشر می‌شود.

دریای چین جنوبی محل افزایش فعالیت نظامی چین نیز هست.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید