جایگاه مردم صرفا به دلیل انتخابات و جمهوریت نیست

آیت الله جوادی آملی

مردم در دین اسلام محوریت اصلی را دارند و جایگاه آنها صرفاً به دلیل انتخابات و جمهوریت نیست؛ مردم ایران نیز مردمی بزرگ و با فرهنگ هستند و در همه صحنه های کشور از جمله دفاع مقدس حضور فعال داشته اند، باید مسئولین این تلاش و از خود گذشتگی مردم را قدر بدانند و با سر و سامان دادن به اوضاع اقتصادی و اجتماعی کاری کنند تا ملت بتواند روی پای خود بایستد.

به گزارش نبأخبر،آیت الله جوادی آملی حضور در پای صندوق های رأی را موجب حفظ استقلال، امنیت و قدرت ملی دانست و ابراز امیدواری کرد که مردم به حرمت خون پاک شهدا در این صحنه حضوری فعالانه داشته باشند.

با توجه به نزدیک شدن به چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، حضرت آیت الله جوادی آملی همگان را به حضور در انتخابات و پای صندوق های رأی دعوت کرد.

آیت الله جوادی آملی اظهار داشت: مردم در دین اسلام محوریت اصلی را دارند و جایگاه آنها صرفاً به دلیل انتخابات و جمهوریت نیست؛ مردم ایران نیز مردمی بزرگ و با فرهنگ هستند و در همه صحنه های کشور از جمله دفاع مقدس حضور فعال داشته اند، باید مسئولین این تلاش و از خود گذشتگی مردم را قدر بدانند و با سر و سامان دادن به اوضاع اقتصادی و اجتماعی کاری کنند تا ملت بتواند روی پای خود بایستد.

وی افزود: امروز موظف هستیم وحدت خود را حفظ کنیم و در این مناسبت ها مانند انتخابات که در استقلال کشور، امنیت، عظمت، جلال و شکوه این مملکت دخیل هستند حضور فعال داشته باشیم، حضور در پای صندوق های رأی، یک قدرت ملی، دینی و اسلامی است که دشمن زدایی می کند و تا وقتی مردم در صحنه حضور دارند، برای کشور هیچ گونه مشکلی پیش نخواهد آمد.

این مرجع تقلید ابراز امیدواری کرد: به حرمت خون های پاک شهداء، مردم در این صحنه ها حضور فعال داشته باشند تا استقلال کشور نیز محفوظ بماند.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید