همه جهان باید در برابر وحشی‌گری «اسرائیل» بایستد

آیت الله سیستانی .مرجع عالی‌قدر شیعیان عراق

??????????????????????????????????????????????????????????

جنایات رژیم صهیونیستی در برابر چشم و گوش مردم جهان اتفاق می‌افتد، اما هیچ اقدام بازدارنده‌ای برای جلوگیری از این جنایات وجود ندارد همه جهان باید در برابر این وحشی‌گری فجیع بایستد و از زیاده‌روی اشغالگران جلوگیری کند.

به گزارش نبأخبر،آیت‌الله سیستانی تأکید کرد، دادن حق مشروع فلسطینیان و از بین رفتن اشغالگری، تنها راه فراگیر شدن امنیت در منطقه است، در غیر این صورت، مقاومت در برابر تجاوزگران ادامه خواهد یافت.
مرجعیت عالی‌قدر شیعیان عراق روز چهارشنبه با صدور بیانیه‌ای خواستار مقابله جهانیان در برابر توحش رژیم اشغالگر شد و گفت که همه جهان باید در برابر این وحشی‌گری فجیع بایستند و از گسترش و امتداد یافتن اشغالگران و متجاوزان جلوگیری کنند.

به نقل از السومریه نیوز، آیت‌الله سید علی سیستانی در بیانیه خود تصریح کرد، بر اثر حملات رژیم اشغالگر بیش از ۶ هزار فلسطینی شهید و مجروح شده‌اند و هیچ مکان امنی برای غیرنظامیان در غزه باقی نمانده است.
در این بیانیه آمده است: جنایات رژیم صهیونیستی در برابر چشم و گوش مردم جهان اتفاق می‌افتد، اما هیچ اقدام بازدارنده‌ای برای جلوگیری از این جنایات وجود ندارد.

مرجع عالی‌قدر شیعیان عراق افزود: همه جهان باید در برابر این وحشی‌گری فجیع بایستد و از زیاده‌روی اشغالگران جلوگیری کند.

در ادامه این بیانیه آمده است: نباید به اشغالگران اجازه داد تا نقشه‌هایشان را اجرا و آزار جدیدی به ملت مظلوم فلسطین برسانند.

آیت‌الله سیستانی تأکید کرد، دادن حق مشروع فلسطینیان و از بین رفتن اشغالگری، تنها راه فراگیر شدن امنیت در منطقه است، در غیر این صورت، مقاومت در برابر تجاوزگران ادامه خواهد یافت.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید