قالیباف با جبهه پایداری ائتلاف کرد

به نقل از منابع خبری

لیست نهایی شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی اعلام شد. ابراهیم رسولی، سخنگوی شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب خبر لیست نهایی و مشترک «شورای ائتلاف» و «جبهه پایداری» را با سرلیستی قالیباف و مرتضی آقاتهرانی اعلام کرد.

به گزارش نبأخبر،یک رسانه با اشاره به ائتلاف محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس فعلی با جبهه پایداری نوشت: ابراهیم رسولی، سخنگوی شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب خبر لیست نهایی و مشترک «شورای ائتلاف» و «جبهه پایداری» را با سرلیستی قالیباف و مرتضی آقاتهرانی اعلام کرد.

پیش از ظهر امروز (یکشنبه) لیست نهایی شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی اعلام شد. ابراهیم رسولی، سخنگوی شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب خبر لیست نهایی و مشترک «شورای ائتلاف» و «جبهه پایداری» را با سرلیستی قالیباف و مرتضی آقاتهرانی اعلام کرد.

صادق محصولی دبیرکل جبهه پایداری روز گذشته گفت: سرلیست جبهه پایداری در صورت ارائه فهرست مستقل، مرتضی آقاتهرانی و در صورت وحدت با جبهه انقلابی دیگر، فهرست ارائه شده دو نفر سرلیست خواهد داشت که آقاتهرانی یکی از آنهاست.

از سویی در لیست منتشر شده نام مالک شریعتی از منتخبین لیست نهایی شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب (شانا) وجود دارد. این در حالی است که ساعاتی پیش از انتشار این لیست شریعتی در پستی در شبکه اجتماعی ایکس از انصراف خود از حضور در لیست شورای ائتلاف به دلیل حضور محسن دهنوی از دیگر کاندیدا‌های انتخابات مجلس خبر داده بود.

دهنوی در پی انتشار لیست نهایی در صفحه شخصی خود در ایکس نوشت: به درخواست بزرگان شورای ائتلاف جهت حفظ وحدت نیرو‌های انقلاب، از حضور در لیست انصراف داده است.

در لیست نهایی مجتبی توانگر، سید نظام‌الدین موسوی، محسن پیرهادی، مجتبی رضاخواه، زهره الهیان، سمیه رفیعی، ابوالفضل عموئی، اقبال شاکری، احمد نادری، محسن دهنوی، سیدعلی یزدی خواه، بیژن نوباوه و روح‌الله ایزدخواه حضور ندارند.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید