نباید مردم را به سیاه، سفید وخاکستری دسته‌بندی کنیم

قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی

قالیباف
قالیباف

اگر دست به دست هم دهیم، دسته‌بندی‌ها را در جبهه انقلاب کنار بگذاریم و با فرهنگ دفاع مقدس حرکت و برنامه هفتم را به درستی اجرا و ضعف‌ها را برطرف کنیم با اطلاعات و تجربه به شما عرض می‌کنم که می‌توانیم بر مشکلات اقتصادی غلبه کنیم.

به گزارش نبأخبر، رئیس مجلس با بیان اینکه ما باید به بسیجی بودن و پاسدار بودنمان افتخار کنیم، تصریح کرد: در فرهنگ بسیجی نباید مردم را به سیاه و سفید و خاکستری یا پایین و بالا طبقه‌بندی کنیم؛ چنین چیزی در فرهنگ اهل‌بیت(ع) و انقلاب اسلامی نیست.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در گردهمایی بزرگ پاسداران و بسیجیان سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: گاهی سختی‌هایی ایجاد می‌شود که هم در فضای اجتماعی و هم در جریان انقلاب اسلامی تاثیر می‌گذارد گاهی بار منفی جدی هم دارد ولی این گرد و غبارها در نهایت فرو می‌نشیند و عظمت و بزرگی گوهر گران‌بهای انقلاب اسلامی نمایان می‌شود. رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وقتی رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌فرمایند ما در نزدیکی‌های فتح قله هستیم، برخی افراد که به مکتب قرآن و اهل‌بیت(ع) و سنت‌های الهی اعتقاد ندارند، شاید چنین مطلبی را متوجه نمی‌شوند افزود: در نهایت مسیر انقلاب اسلامی به این نحو است که برخی که سست ایمان هستند، از جمع جدا خواهند شد و براساس سنت‌های الهی و همان چیزی که در صدر اسلام رقم خورده است، صف مومنان از صف کفار جدا خواهد شد تا جبهه حق پیروز شود و ما نیز باید با همان مبانی صدر اسلام به عظمت انقلاب و اسلام بنگریم. رئیس قوه مقننه با ذکر خاطره‌ای از حضور خود در محضر رهبر معظم انقلاب در زمان فرماندهی نیروی انتظامی عنوان کرد: رهبر انقلاب آن زمان به من عنوان کردند که شما در جایی قرار دارید که مسئول امنیت مردم هستید و مکلفید امنیت را برای همه مردم تامین کنید؛ همچنین عدالت را در امنیت رعایت کنید و فرقی بین افراد نگذارید. رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دست به دست هم دهیم، دسته‌بندی‌ها را در جبهه انقلاب کنار بگذاریم و با فرهنگ دفاع مقدس حرکت و برنامه هفتم را به درستی اجرا و ضعف‌ها را برطرف کنیم با اطلاعات و تجربه به شما عرض می‌کنم که می‌توانیم بر مشکلات اقتصادی غلبه کنیم.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید