از احتمال مرگ فرمانده جوخه ترور موساد تا هک گسترده در اسرائیل

به نقل از منابع خبری

طبق گزارش‌های تکمیلی رسانه‌های عراقی، سه خودرو هدف این پهپاد انفجاری بود که در بزرگراه اصلی شهر اربیل با موفقیت به آن‌ها برخورد کرد.ساعاتی بعد برخی منابع انگلیسی و عربی گزارش دادند که یک تیم از سازمان جاسوسی رژیم موقت صهیونیستی که در این خودرو‌ها حضور داشت، هدف اصلی این عملیات پهپادی بود.

به گزارش نباءخبر،برخی منابع انگلیسی و عربی می‌گویند در حمله پهپادی به چند خودرو در بزرگراه اصلی شهر اربیل، فرمانده جوخه ترور موساد کشته شده است.

فرارو- شب گذشته مرکز مقابله با تروریسم کردستان اعلام کرد که انفجار یک پهپاد در شهر اربیل، واقع در شمال غربی عراق، سه مجروح بر جای گذاشته و به چندین خودرو خسارت زده است.

این نهاد روز چهارشنبه در اطلاعیه‌ای گفت که پهپاد مورد اشاره ساعت ۹:۳۵ شامگاه در جاده پیرمام در حومه اربیل منفجر شده است.

خبرگزاری رویترز نیز به نقل از دو مقام امنیتی بدون اشاره به نام آن‌ها مدعی شده است که این پهپاد رهگیری و منهدم شده است. یک مقام امنیتی بدون ذکر جزییات به خبرگزاری رویترز گفته بود که کنسولگری ایالات متحده در شهر اربیل هدف حمله پهپادی قرار گرفته است.

در همین حال خبرگزاری فارس نوشت: طبق گزارش‌های تکمیلی رسانه‌های عراقی، سه خودرو هدف این پهپاد انفجاری بود که در بزرگراه اصلی شهر اربیل با موفقیت به آن‌ها برخورد کرد.

ساعاتی بعد برخی منابع انگلیسی و عربی گزارش دادند که یک تیم از سازمان جاسوسی رژیم موقت صهیونیستی که در این خودرو‌ها حضور داشت، هدف اصلی این عملیات پهپادی بود.

حساب توئیتری «اینتل اسکای» – که در زمینه تحلیل خطرات و ریسک‌های بین‌المللی، ردیابی پرواز‌های جهانی و اخبار ویژه بحران‌های مختلف فعالیت می‌کند – مدعی شد در این حمله یک مقام ارشد موساد کشته شده است.

اینتل اسکای در توئیتی ادعا کرد: «(ایلاک رون) آسا فلاتس، فرمانده یگان ترور موساد، در جریان حمله با پهپاد کامیکازه در اربیل واقع در شمال عراق، ترور شد».

همچنین «خالد اسکیف» خبرنگار شبکه تلویزیونی «المیادین» در لبنان نیز در صفحه توئیتر خود نوشت: «منابع عراقی، از کشته‌شدن ایلاک رون، مسؤول جوخه ترور رژیم صهیونیستی در این حمله سخن می‌گویند».

هنوز هیچ گروهی مسئولیت این حمله را بر عهده نگرفته است.

در همین حال کانال تلگرامی «صابرین نیوز» نزدیک به گروه‌های مقاومت شیعیه در عراق امروز پنجشنبه، در خبری فوری، از یک حمله سایبری شدید از سوی یک تیم عراقی علیه زیرساخت‌های اسرائیل و هک شدن سامانه معاملاتی بورس تل‌آویو خبر داد و نوشت که این سامانه از دسترس خارج شده است.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید