آغاز رزمایش مشترک سعودی و عراق در عربستان

به گزارش خبرگزاری رسمی عربستان سعودی(واس)

رزمایش مشترک نیروی زمینی عربستان و عراق از روز دوشنبه در مرکز «امیر خالد بن سلطان» در منطقه شمالی عربستان آغاز شده است بر اساس این گزارش، در این رزمایش که ۹ روز ادامه خواهد داشت، نیروها انواع شیوه‌های رزمی و عملیات واکنش سریع را زیر نظر فرماندهی رزمایش تمرین می‌کنند.

به گزارش نباءخبر،رزمایش مشترک نیروی زمینی عربستان و عراق از روز دوشنبه در مرکز «امیر خالد بن سلطان» در منطقه شمالی عربستان آغاز شده است. در این رزمایش که ۹ روز ادامه خواهد داشت، نیروها انواع شیوه‌های رزمی و عملیات واکنش سریع را زیر نظر فرماندهی رزمایش تمرین می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری رسمی عربستان سعودی(واس)، رزمایش مشترک نیروی زمینی عربستان و عراق از روز دوشنبه در مرکز «امیر خالد بن سلطان» در منطقه شمالی عربستان آغاز شده است.

بر اساس این گزارش، در این رزمایش که ۹ روز ادامه خواهد داشت، نیروها انواع شیوه‌های رزمی و عملیات واکنش سریع را زیر نظر فرماندهی رزمایش تمرین می‌کنند.

صالح بن احمد فرهانی فرمانده منطقه شمالی عربستان در همین رابطه گفت: این رزمایش در راستای طرح آموزشی نیروهای مسلح عربستان سعودی با نیروهای کشورهای دوست و برادر به منظور ارتقای سطح آمادگی رزمی و تبادل تجربیات نظامی موفق انجام می‌گیرد.

پیش از این نیز رسانه‌های سعودی از برگزاری رزمایش مشترک نیروهای سعودی و فرانسوی با نام «سانتول-۲» و با هدف بالابردن آمادگی رزمی نیروهای دو کشور در شمال غرب عربستان خبر داده بودند.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید